Aktualności

22.12.2014

Oficjalne otwarcie biura poselskiego

Jego oficjalne otwarcie nastąpiło 20 grudnia 2014 roku, przy udziale wielu znamienitych gości. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego poświęcenia lokalu przez proboszcza parafii Świętego Józefa Robotnika w Rybniku, ks. Serafina Sputka. Bolesław Piecha podziękował wszystkim za tak liczne przybycie oraz złożył wszystkim życzenia bożonarodzeniowe.

Wśród zaproszonych gości, którzy wzięli udział w otwarciu biura znaleźli się senator PiS Izabela Kloc,  Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, posłowie PiS – Grzegorz Janik, Wojciech Szarama, Stanisław Szwed, Grzegorz Matusiak, Czesław Sobierajski, radni Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego nr 30 oraz przyjaciele posła Bolesława Piechy.

Otwarcie biura poselskiego poprzedziła konferencja prasowa, w której udział wzięli przedstawiciele lokalnych mediów.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Leszka Szczasnego. www.leszekszczasny.pl


powrót do góry

12.07.2018

Mateusz Morawiecki: Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego

– Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Jesteśmy zgodni m.in. w takich kwestiach jak fundusze unijne i migracja – powiedział premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z szefem czeskiego rządu Andrejem Babiszem.
12.07.2018

Do lekarza bez kolejki. Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności

Od lipca osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą korzystać poza kolejnością z leczenia w szpitalach, poradniach specjalistycznych, a także z usług farmaceutycznych w aptekach. W placówkach, które mają umowy z NFZ bez limitu dostępna jest także rehabilitacja.
11.07.2018

Wymiana poglądów z Beate Hartinger-Klein

We wtorek, 10 lipca odbyło się posiedzenie Komisji ENVI (Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności). Jednym z jego głównych punktów była wymiana poglądów z udziałem Beate Hartinger-Klein, austriacką minister pracy, spraw społecznych, zdrowia i ochrony konsumentów. Pytania zadawał między innymi europoseł Bolesław Piecha.