Aktualności

22.12.2014

Oficjalne otwarcie biura poselskiego

Jego oficjalne otwarcie nastąpiło 20 grudnia 2014 roku, przy udziale wielu znamienitych gości. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego poświęcenia lokalu przez proboszcza parafii Świętego Józefa Robotnika w Rybniku, ks. Serafina Sputka. Bolesław Piecha podziękował wszystkim za tak liczne przybycie oraz złożył wszystkim życzenia bożonarodzeniowe.

Wśród zaproszonych gości, którzy wzięli udział w otwarciu biura znaleźli się senator PiS Izabela Kloc,  Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, posłowie PiS – Grzegorz Janik, Wojciech Szarama, Stanisław Szwed, Grzegorz Matusiak, Czesław Sobierajski, radni Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego nr 30 oraz przyjaciele posła Bolesława Piechy.

Otwarcie biura poselskiego poprzedziła konferencja prasowa, w której udział wzięli przedstawiciele lokalnych mediów.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Leszka Szczasnego. www.leszekszczasny.pl


powrót do góry

23.04.2018

DENTOBUSY – I CO JESZCZE? USTAWA O OPIECE ZDROWOTNEJ NAD UCZNIAMI

Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło prace nad przygotowaniem ustawy o opiece zdrowotnej nad uczniami. Już wkrótce polskie szkoły będą mogły liczyć na zdecydowanie lepsze warunki organizacyjne do realizacji opieki zdrowotnej. Jakie jeszcze zmiany, oprócz zapowiadanych od dawna dentobusów, wprowadzi polski resort zdrowia?
23.04.2018

PE: „ZBYT WIELU RODZICÓW UCHYLA SIĘ OD SZCZEPIEŃ, A WIELE CHORÓB ZAKAŹNYCH POWRACA NA NOWO”

Trzykrotnie więcej przypadków zachorowań na odrę w skali roku – alarmujące dane Światowej Organizacji Zdrowia pokazują konsekwencje coraz powszechniejszej praktyki uchylania się od obowiązku szczepień. Zaniepokojeni sytuacją europosłowie wzywają m.in. do walki z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi w sieci.
18.04.2018

SZPITAL MIEJSKI W ZABRZU OTRZYMA DOFINANSOWANIE: POWSTANIE ODDZIAŁ RATUNKOWY I LĄDOWISKO DLA ŚMIGŁOWCÓW

Dzięki blisko 8,5 mln złotych z funduszy europejskich pacjenci Szpitala Miejskiego w Zabrzu otrzymają dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych z zakresu ratownictwa medycznego.