Aktualności

03.07.2017

ZA NAMI KOLEJNA WYCIECZKA STUDYJNA DO PE W BRUKSELI

Dobiegła końca kolejna wycieczka studyjna do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha.
 
W dniach 25-29 czerwca bieżącego roku z inicjatywy europosła Bolesława Piechy odbyła się wycieczka studyjna po Parlamencie Europejskim. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki Brukseli, Gandawy i Brugii.
 
„Mam nadzieję, że uczestnicy wycieczki podzielają moją satysfakcję i pozytywne wrażenia z jej przebiegu, a nasze spotkanie w Parlamencie Europejskim, wraz ze zgromadzonymi w podróży emocjami i doświadczeniami, pozostaną w pamięci nas wszystkich na długo. Dziękuję i liczę na kolejne wspólne inicjatywy w przyszłości” – podsumował europoseł Bolesław Piecha.
 

powrót do góry

20.03.2018

POSEŁ PIS BOLESŁAW PIECHA GOŚCIEM W PROGRAMIE „ROZMOWA DNIA” RADIA PIEKARY

„Wizerunek Polski w Europie nadszarpnięty jest silną polityką polskiego rządu, nastawioną na niezależność i budowanie pozycji. Europie to się nie podoba” – mówił Poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha, który był gościem we wczorajszym programie „Rozmowa Dnia” Radia Piekary.
16.03.2018

KONFERENCJA „NIEPODLEGLOŚĆ CYFROWA. POLSKA MYŚL TECHNOLOGICZNA…”

2 marca w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się konferencja pod tytułem „Niepodległość cyfrowa. Polska myśl technologiczna, czyli od pomysłu do sukcesu”. Głos zabrał między innymi Premier Mateusz Morawiecki: „Trzeba wierzyć w sukces, człowieka i naszą Ojczyznę. Silne państwo, wielka Polska powstanie wtedy, gdy będziemy w stanie wypracować więcej oszczędności inwestycji i innowacyjności” – powiedział.
14.03.2018

POSEŁ BOLESŁAW PIECHA WICEPRZEWODNICZĄCYM EUROPARLAMENTARNEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ DS. PESTYCYDÓW

W poniedziałek, 12 marca, Parlament Europejski dokonał wyboru kierownictwa komisji śledczej ds. unijnej procedury wydawania zezwoleń na dopuszczenie pestycydów do obrotu. Wiceprzewodniczącym komisji został europoseł PiS Bolesław Piecha.