Aktualności

03.07.2017

ZA NAMI KOLEJNA WYCIECZKA STUDYJNA DO PE W BRUKSELI

Dobiegła końca kolejna wycieczka studyjna do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha.
 
W dniach 25-29 czerwca bieżącego roku z inicjatywy europosła Bolesława Piechy odbyła się wycieczka studyjna po Parlamencie Europejskim. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki Brukseli, Gandawy i Brugii.
 
„Mam nadzieję, że uczestnicy wycieczki podzielają moją satysfakcję i pozytywne wrażenia z jej przebiegu, a nasze spotkanie w Parlamencie Europejskim, wraz ze zgromadzonymi w podróży emocjami i doświadczeniami, pozostaną w pamięci nas wszystkich na długo. Dziękuję i liczę na kolejne wspólne inicjatywy w przyszłości” – podsumował europoseł Bolesław Piecha.
 

powrót do góry

08.08.2017

Polska oficjalnym kandydatem do nowej siedziby EBA i EMA

Po planowanym wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w 2019 roku, zarówno Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EBA), jak i Europejska Agencja Leków (EMA) będą musiały zmienić swoją dotychczasową siedzibę. Polska złożyła ofertę dotyczącą przeniesienia siedzib unijnych agencji z Londynu do Warszawy.
08.08.2017

Prezes PiS Jarosław Kaczyński: „Chcemy, aby życie publiczne wróciło do normy”

„Musimy iść razem do przodu. Radykalna reforma wymiaru sprawiedliwości musi zostać przeprowadzona. Zakres bezprawia, który panuje w sądownictwie jest ogromny i należy z tym skończyć – oświadczył Prezes PiS Jarosław Kaczyński w programie „Rozmowy niedokończone” w TV Trwam.
21.07.2017

„NA PIERWSZYM MIEJSCU POWINIEN BYĆ PACJENT” – BOLESŁAW PIECHA W WYWIADZIE DLA SE

„Szpitale mogą ulec pokusie, jakiej dziś ulegają niektóre gabinety. Że pacjentowi da się wybór: albo czeka pan w kolejce, albo przyjdzie dziś po 16.00. Ale wtedy musi pan zapłacić. Jednak w przypadku leczenia szpitalnego takie dzielenie nie powinno mieć miejsca” – tak Bolesław Piecha komentuje w najnowszym wywiadzie dla portalu „Super Express” pomysł ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła dotyczący płatnego leczenia w szpitalach.