Aktualności

03.07.2017

ZA NAMI KOLEJNA WYCIECZKA STUDYJNA DO PE W BRUKSELI

Dobiegła końca kolejna wycieczka studyjna do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha.
 
W dniach 25-29 czerwca bieżącego roku z inicjatywy europosła Bolesława Piechy odbyła się wycieczka studyjna po Parlamencie Europejskim. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki Brukseli, Gandawy i Brugii.
 
„Mam nadzieję, że uczestnicy wycieczki podzielają moją satysfakcję i pozytywne wrażenia z jej przebiegu, a nasze spotkanie w Parlamencie Europejskim, wraz ze zgromadzonymi w podróży emocjami i doświadczeniami, pozostaną w pamięci nas wszystkich na długo. Dziękuję i liczę na kolejne wspólne inicjatywy w przyszłości” – podsumował europoseł Bolesław Piecha.
 

powrót do góry

13.10.2017

POSEŁ BOLESŁAW PIECHA W WYWIADZE DLA SE: ZMIANY POTRZEBUJĄ CZASU

„Reforma zdrowia i wprowadzenie zmian w szkołach to bardzo trudny do zrealizowania postulat i w pełni zdaję sobie sprawę, że nie da się tego zrobić z dnia na dzień. Nie zmienia to faktu, że wprowadzane przez rząd zmiany są konieczne i niezbędne” – mówi Bolesław Piecha, były wiceminister zdrowia, w rozmowie z „Super Expressem” na temat reformy opieki zdrowotnej w szkole.
13.10.2017

PAŹDZIERNIKOWA SESJA PLENARNA – PODSUMOWANIE

Podczas październikowej sesji plenarnej posłowie skrytykowali brak wystarczających postępów w negocjacjach w sprawie Brexitu. Poruszyli również temat najnowszych wydarzeń w Katalonii oraz wezwali w rezolucji do zaostrzenia środków mających na celu walkę z atakami cybernetycznymi.
07.10.2017

PREMIER BEATA SZYDŁO: IM LEPSZE SONDAŻE, TYM WIĘCEJ PRACY

„Im mamy lepsze sondaże, uważam, że powinniśmy więcej pracować. Polacy doceniają, że Rząd PiS jest konsekwentny, że nie wycofuje się z trudnych decyzji, realizuje obietnice, mimo że jesteśmy atakowani” – oświadczyła Premier Beata Szydło w programie „Rozmowy niedokończone” w TV Trwam.