Aktualności

03.07.2017

ZA NAMI KOLEJNA WYCIECZKA STUDYJNA DO PE W BRUKSELI

Dobiegła końca kolejna wycieczka studyjna do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha.
 
W dniach 25-29 czerwca bieżącego roku z inicjatywy europosła Bolesława Piechy odbyła się wycieczka studyjna po Parlamencie Europejskim. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki Brukseli, Gandawy i Brugii.
 
„Mam nadzieję, że uczestnicy wycieczki podzielają moją satysfakcję i pozytywne wrażenia z jej przebiegu, a nasze spotkanie w Parlamencie Europejskim, wraz ze zgromadzonymi w podróży emocjami i doświadczeniami, pozostaną w pamięci nas wszystkich na długo. Dziękuję i liczę na kolejne wspólne inicjatywy w przyszłości” – podsumował europoseł Bolesław Piecha.
 

powrót do góry

08.12.2017

MIKOŁAJ-GÓRNIK NA RYBNICKIM RYNKU, CZYLI ŚWIĘTA ZE ŚLĄSKIM AKCENTEM

Sesja zdjęciowa ze Świętym Mikołajem, występ Górniczej Orkiestry Dętej, konkursy ze świątecznymi nagrodami, a na koniec śląski piernik i rozgrzewająca herbata dla wszystkich – tak Rybnik z inicjatywy posła do PE Bolesława Piechy świętował tegoroczną Barbórkę i Mikołajki.
29.11.2017

Bolesław Piecha w wywiadzie dla TV Trwam i Radia Maryja

W rozmowie z redaktorem programu „Z Parlamentu Europejskiego” Poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha komentuje aktualne wydarzenia dotyczące Unii Europejskiej, takie jak negocjacje z Wielką Brytanią po Brexicie czy decyzja o przeniesieniu Europejskiej Agencji Leków do stolicy Holandii.
22.11.2017

KAJ MIKOŁAJ FEDRUJE, TAM BASIA RYCHTUJE – ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z POSŁEM DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO BOLESŁAWEM PIECHĄ

6 grudnia na rybnickim rynku odbędzie się wydarzenie „Śląskie pod choinką. Świąteczne spotkanie z Posłem do Parlamentu Europejskiego Bolesławem Piechą”.