Aktualności

09.02.2015

Konferencja prasowa PiS w Jastrzębiu

9 lutego, w jastrzębskim biurze poselskim Posła na Sejm RP – Grzegorza Matusiaka, odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, dotycząca sytuacji w polskim górnictwie i kwestii związanych z Jastrzębską Spółką Węglową. W wydarzeniu oprócz gospodarza wzięli udział: Senator Senatu RP – Izabela Kloc, Poseł na Sejm RP – Czesław Sobierajski, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, rzecznik Wspólnej Reprezentacji Związków Zawodowych w JSW S.A. – Piotr Szereda, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, Przewodniczący Komisji Skarbu i Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Bezrobocia – Szymon Klimczak.

Materiał video z konferencji prasowej:

(źródło: jasinfo24.pl)

 

 


powrót do góry

16.01.2018

PROF. ŁUKASZ SZUMOWSKI NOWYM MINISTREM ZDROWIA

We wtorek, 9 stycznia, w Ministerstwie Zdrowia odbyło się uroczyste spotkanie nowo powołanego Ministra Zdrowia – prof. Łukasza Szumowskiego – z ustępującym ze stanowiska dr Konstantym Radziwiłłem. „Te dwa lata w moim życiu osobiście to były wspaniałe dwa lata. Zrobiliśmy bardzo dużo” – stwierdził Konstanty Radziwiłł.
15.01.2018

POSEŁ BOLESŁAW PIECHA W WYWIADZE DLA SE: NIE DA SIĘ ŁATAĆ ROZERWANYCH SPODNI

„Warunki pracy i płacy lekarzy powinny być priorytetem. Naprawdę chciałbym, ale nie zwiększymy z roku na rok liczby lekarzy. Nie stać nas na to, by w szybki sposób naprawić to, co psuło się przez dziesięciolecia” – stwierdził Bolesław Piecha, były wiceminister zdrowia, w najnowszej rozmowie z „Super Expressem”.
10.01.2018

CO NOWEGO W PE? WALKA Z TERRORYZMEM I BISFENOL A

W tym tygodniu posłowie Parlamentu Europejskiego dyskutować będą m.in. na temat nowych narzędzi służących walce z terroryzmem. Obradować będą również nad zwiększeniem limitów stosowania bisfenolu A w produktach mających kontakt z żywnością oraz przygotowywać się do styczniowej sesji plenarnej w Strasburgu.