Aktualności

09.02.2015

Konferencja prasowa PiS w Jastrzębiu

9 lutego, w jastrzębskim biurze poselskim Posła na Sejm RP – Grzegorza Matusiaka, odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, dotycząca sytuacji w polskim górnictwie i kwestii związanych z Jastrzębską Spółką Węglową. W wydarzeniu oprócz gospodarza wzięli udział: Senator Senatu RP – Izabela Kloc, Poseł na Sejm RP – Czesław Sobierajski, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, rzecznik Wspólnej Reprezentacji Związków Zawodowych w JSW S.A. – Piotr Szereda, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, Przewodniczący Komisji Skarbu i Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Bezrobocia – Szymon Klimczak.

Materiał video z konferencji prasowej:

(źródło: jasinfo24.pl)

 

 


powrót do góry

12.07.2018

Mateusz Morawiecki: Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego

– Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Jesteśmy zgodni m.in. w takich kwestiach jak fundusze unijne i migracja – powiedział premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z szefem czeskiego rządu Andrejem Babiszem.
12.07.2018

Do lekarza bez kolejki. Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności

Od lipca osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą korzystać poza kolejnością z leczenia w szpitalach, poradniach specjalistycznych, a także z usług farmaceutycznych w aptekach. W placówkach, które mają umowy z NFZ bez limitu dostępna jest także rehabilitacja.
11.07.2018

Wymiana poglądów z Beate Hartinger-Klein

We wtorek, 10 lipca odbyło się posiedzenie Komisji ENVI (Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności). Jednym z jego głównych punktów była wymiana poglądów z udziałem Beate Hartinger-Klein, austriacką minister pracy, spraw społecznych, zdrowia i ochrony konsumentów. Pytania zadawał między innymi europoseł Bolesław Piecha.