Aktualności

09.02.2015

Konferencja prasowa PiS w Jastrzębiu

9 lutego, w jastrzębskim biurze poselskim Posła na Sejm RP – Grzegorza Matusiaka, odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, dotycząca sytuacji w polskim górnictwie i kwestii związanych z Jastrzębską Spółką Węglową. W wydarzeniu oprócz gospodarza wzięli udział: Senator Senatu RP – Izabela Kloc, Poseł na Sejm RP – Czesław Sobierajski, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, rzecznik Wspólnej Reprezentacji Związków Zawodowych w JSW S.A. – Piotr Szereda, Radny Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, Przewodniczący Komisji Skarbu i Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Bezrobocia – Szymon Klimczak.

Materiał video z konferencji prasowej:

(źródło: jasinfo24.pl)

 

 


powrót do góry

23.04.2018

DENTOBUSY – I CO JESZCZE? USTAWA O OPIECE ZDROWOTNEJ NAD UCZNIAMI

Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło prace nad przygotowaniem ustawy o opiece zdrowotnej nad uczniami. Już wkrótce polskie szkoły będą mogły liczyć na zdecydowanie lepsze warunki organizacyjne do realizacji opieki zdrowotnej. Jakie jeszcze zmiany, oprócz zapowiadanych od dawna dentobusów, wprowadzi polski resort zdrowia?
23.04.2018

PE: „ZBYT WIELU RODZICÓW UCHYLA SIĘ OD SZCZEPIEŃ, A WIELE CHORÓB ZAKAŹNYCH POWRACA NA NOWO”

Trzykrotnie więcej przypadków zachorowań na odrę w skali roku – alarmujące dane Światowej Organizacji Zdrowia pokazują konsekwencje coraz powszechniejszej praktyki uchylania się od obowiązku szczepień. Zaniepokojeni sytuacją europosłowie wzywają m.in. do walki z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi w sieci.
18.04.2018

SZPITAL MIEJSKI W ZABRZU OTRZYMA DOFINANSOWANIE: POWSTANIE ODDZIAŁ RATUNKOWY I LĄDOWISKO DLA ŚMIGŁOWCÓW

Dzięki blisko 8,5 mln złotych z funduszy europejskich pacjenci Szpitala Miejskiego w Zabrzu otrzymają dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych z zakresu ratownictwa medycznego.