Aktualności

27.01.2015

Mysłowickie spotkanie z europosłem Bolesławem Piechą

Już 30 stycznia 2015 roku, o godzinie 17:00, w Katolickim Domu Ludowym w Mysłowicach, na rogu placu Mieroszewskich i ul. H. Kołłątaja odbędzie się spotkanie pt. „Zapaść Polskiej Służby Zdrowia”. W wydarzeniu weźmie udział deputowany do Parlamentu Europejskiego i były minister zdrowia w rządzie Prawa i Sprawiedliwości – Bolesław Piecha. Na spotkanie zapraszają: Prawo i Sprawiedliwość w Mysłowicach, Klub „Gazety Polskiej” w Mysłowicach, a także kandydujący do Senatu RP – Czesław Ryszka.

 

 

 

 

 

 


powrót do góry

12.07.2018

Mateusz Morawiecki: Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego

– Czechy i Polska mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Jesteśmy zgodni m.in. w takich kwestiach jak fundusze unijne i migracja – powiedział premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z szefem czeskiego rządu Andrejem Babiszem.
12.07.2018

Do lekarza bez kolejki. Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności

Od lipca osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą korzystać poza kolejnością z leczenia w szpitalach, poradniach specjalistycznych, a także z usług farmaceutycznych w aptekach. W placówkach, które mają umowy z NFZ bez limitu dostępna jest także rehabilitacja.
11.07.2018

Wymiana poglądów z Beate Hartinger-Klein

We wtorek, 10 lipca odbyło się posiedzenie Komisji ENVI (Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności). Jednym z jego głównych punktów była wymiana poglądów z udziałem Beate Hartinger-Klein, austriacką minister pracy, spraw społecznych, zdrowia i ochrony konsumentów. Pytania zadawał między innymi europoseł Bolesław Piecha.