Aktualności

27.01.2015

Mysłowickie spotkanie z europosłem Bolesławem Piechą

Już 30 stycznia 2015 roku, o godzinie 17:00, w Katolickim Domu Ludowym w Mysłowicach, na rogu placu Mieroszewskich i ul. H. Kołłątaja odbędzie się spotkanie pt. „Zapaść Polskiej Służby Zdrowia”. W wydarzeniu weźmie udział deputowany do Parlamentu Europejskiego i były minister zdrowia w rządzie Prawa i Sprawiedliwości – Bolesław Piecha. Na spotkanie zapraszają: Prawo i Sprawiedliwość w Mysłowicach, Klub „Gazety Polskiej” w Mysłowicach, a także kandydujący do Senatu RP – Czesław Ryszka.

 

 

 

 

 

 


powrót do góry

16.01.2018

PROF. ŁUKASZ SZUMOWSKI NOWYM MINISTREM ZDROWIA

We wtorek, 9 stycznia, w Ministerstwie Zdrowia odbyło się uroczyste spotkanie nowo powołanego Ministra Zdrowia – prof. Łukasza Szumowskiego – z ustępującym ze stanowiska dr Konstantym Radziwiłłem. „Te dwa lata w moim życiu osobiście to były wspaniałe dwa lata. Zrobiliśmy bardzo dużo” – stwierdził Konstanty Radziwiłł.
15.01.2018

POSEŁ BOLESŁAW PIECHA W WYWIADZE DLA SE: NIE DA SIĘ ŁATAĆ ROZERWANYCH SPODNI

„Warunki pracy i płacy lekarzy powinny być priorytetem. Naprawdę chciałbym, ale nie zwiększymy z roku na rok liczby lekarzy. Nie stać nas na to, by w szybki sposób naprawić to, co psuło się przez dziesięciolecia” – stwierdził Bolesław Piecha, były wiceminister zdrowia, w najnowszej rozmowie z „Super Expressem”.
10.01.2018

CO NOWEGO W PE? WALKA Z TERRORYZMEM I BISFENOL A

W tym tygodniu posłowie Parlamentu Europejskiego dyskutować będą m.in. na temat nowych narzędzi służących walce z terroryzmem. Obradować będą również nad zwiększeniem limitów stosowania bisfenolu A w produktach mających kontakt z żywnością oraz przygotowywać się do styczniowej sesji plenarnej w Strasburgu.